• slidebg1
    Karşılama
  • slidebg2
    Welcome
  • slidebg3
    Bienvenido
    See our works

Khan Group

Teknik ・ Bakım ・ Uygulama ・ Projeler

Bizler sizin tesisinizi inşa ederiz

Khan Group kuruluşu tarafından Dünya çapında, kimya, petrokimya ve gıda endüstrisi ile enerji santralleri sektöründen gelen müşterilerin siparişleri doğrultusunda tesisler ile boru iletim hattı sistemleri inşa edilmekte ve bakım çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Kararlılıkla yürütülen sertifikasyonlu kalite- ve güvenlik yönetimi ile yüksek nitelikli uzman çalışanların Know-how unsurundan – aynı zamanda kuruluşumuzun kaynak tekniği ile ilgili kendi eğitim merkezi faaliyetlerinden – uluslar arası büyük kuruluşların faydalandıkları gibi, aynı zamanda orta ölçekli yerel kuruluşlar da faydalanmaktadır.

1984 yılından bu yana sürekli olarak büyüme eğilimi gösteren Khan Group kuruluşunda, şu anda altı adet konum üzerinde 380 çalışan istihdam edilmektedir. Kendileri tarafından beher projede olmak üzere, gereksinimlere yönelik, teslimat süresinin yerine getirilmesi kaydıyla, ekonomik çözümler – daima yüksek güvenlik unsuru içersinde gerçekleştirilmektedir.

Hizmet portföyü

Teknik
Daha yüksek ekonomik özellikler için optimal nitelikte tesis çözümleri
Düşünülmüş yöntem- ve tesis tekniği, ekonomik başarının temelini teşkil etmektedir. Khan Group kuruluşu tarafından, en modern ve sertifikasyonlu kaynak teknikleri ve yüksek nitelikli uzman personeli ile müşterilerin Dünya çapında karmaşık tesis ve boru iletim hattı sistemlerinin gerçekleştirilmelerinde en yüksek derecede kalite- ve güvenlik standartları uygulanmaktadır.
Bakım
Yüksek verimlilik için eksiksiz bakım hizmeti
Bir kuruluşun yüksek maliyetlere neden olan sistem kesintileri riskine girebilme olanağı bulunmamaktadır. Burada etkili tedbir niteliğinde, işletim esnasında gerçekleştirilen sürekli bakım çalışmaları uygulanmaktadır. Khan Group kuruluşu tarafından müşterilerine tek elden olmak üzere, hedefli zayıf nokta analizlerinden, ısmarlama niteliğinde yedek parça tedarikine kadar sorunsuz bakım hizmeti sunulmaktadır.Bir kuruluşun yüksek maliyetlere neden olan sistem kesintileri riskine girebilme olanağı bulunmamaktadır. Burada etkili tedbir niteliğinde, işletim esnasında gerçekleştirilen sürekli bakım çalışmaları uygulanmaktadır. Khan Group kuruluşu tarafından müşterilerine tek elden olmak üzere, hedefli zayıf nokta analizlerinden, ısmarlama niteliğinde yedek parça tedarikine kadar sorunsuz bakım hizmeti sunulmaktadır.
Uygulama
Azami oranda tesis erişebilirliği için verimli uygulama unsuru
Büyüme unsurunun anahtarı aynı zamanda, iş güvenliği ile ürün kalitesinin optimal nitelikte bir birine bağlanmasında yatmaktadır. Bu sebepten dolayı, külfetli bakım-, servis- ve optimizasyon tedbirlerinde, maliyetler ve süreç tarihlerinin kesin planlama güvenliği, vazgeçilemez bir unsur niteliğindedir. Khan Group kuruluşu tarafından müşterilerine, asgari bekleme sürelerini barındıran yüksek verimlilik niteliğinde bir uygulama unsuru sunulmaktadır.
Projeler
Sizin odaklanabilmeniz için geniş çaplı proje rehberliği
Bir kuruluşun çekirdek yetkinliklerine odaklanabilmesi için karmaşık tesis tekniği ile ilgili proje koordinasyonunun güvenilir ellere teslim edilmesi önem taşımaktadır. Khan Group kuruluşunun tecrübeli ve yüksek nitelikli uzman personeli tarafından, planlama aşamasından, koruyucu bakım aşamasına dek, geniş çaplı kişisel proje rehberliği teminat altına alınmaktadır. Bizler bu beklentiler doğrultusunda olmak üzere, büyük projeleri anahtar teslimi biçiminde, Dünya çapında iştigal eden Holding ve orta ölçekli kuruluşlar için gerçekleştirmekteyiz.
Aparat montajı
Projenin bütünlüğü için güvenilir aparat montajı
Bir şey ne kadar karmaşık olursa, bilgi birikim o kadar önemli olur: Khan Group, aparat montajı için münferit bileşenlerden bir bütün oluşmasını sağlayan uzman ve deneyimli ekipler temin eder. Kişiye özgü aparat çözümünden komple yapı gruplarına kadar en yüksek performansı sunmaya hazır gerçek kaliteli ürünler oluşur.
Sac uygulamaları
Üstün hassaslık için en modern sac uygulamaları
Modern sac uygulamalarında da bütünlük önemlidir. Bu nedenle Khan Group ortaklarına henüz planlama ve geliştirme aşamasında destek verir. En iyi uygulama, müşteriye hep aynı kaliteyi, güvenilir işlem denetimini ve bitmiş yüksek kaliteli ürüne kadar en üstün maliyet etkinliğini sağlayan olağanüstü modern makine parkımızda gerçekleşir.
Pompa ve armatür servisi
Hedefe yönelik bir servis için tam odaklanma
Mümkün olan en iyi müşteri odaklılığı için yeterlilik, hız ve esneklik gerekir. Tüm iş alanlarında olduğu gibi Khan Group ortakları pompa ve armatür servisinde, hedefe kısıtlamasız odaklanmış olmalarından ve kalite duyarlılıklarından faydalanırlar. İster planlamada, onarımda ve bakımda olsun, ister gereksinime göre üretim ve doğru zamanda kurulum olsun.

1984 yılından bu yana sürekli olarak büyüme eğilimi gösteren Khan Group kuruluşunda, şu anda altı adet kuruluş konumu üzerinde 380 çalışan istihdam edilmektedir.

Umwelttechnik

Planung ・ Beratung ・ Gutachten ・ Entwicklung

Wir bauen Ihre Anlage

Weltweit errichtet und wartet die Khan Group Anlagen und Rohrleitungssysteme für Auftraggeber aus der chemischen, petrochemischen und Lebensmittelindustrie sowie aus der Kraftwerksbranche.

Vom konsequenten zertifizierten Qualitäts- und Sicherheitsmanagement sowie dem Know-how hochqualifizierter Fachkräfte – auch dank eines firmeneigenen Ausbildungszentrums für Schweißtechnik – profitieren internationale Großunternehmen ebenso wie regionale Mittelständler.

Seit 1984 stetig gewachsen, arbeiten heute 380 Mitarbeiter an sechs Unternehmensstandorten für die Khan Group. Sie gewährleisten bei jedem Projekt eine individuelle, fristgerechte und wirtschaftliche Lösung – immer hochsicher.

Leistungsumfang

Technik
Optimale Anlagenlösungen für mehr Wirtschaftlichkeit
Durchdachte Verfahrens- und Anlagentechnik sind die Basis für wirtschaftlichen Erfolg. Die Khan Group gewährleistet mit modernsten, zertifizierten Schweißtechniken und hochqualifiziertem Fachpersonal höchste Qualitäts- und Sicherheitsstandards bei der Realisierung komplexer Anlagen und Rohrleitungssysteme für Kunden weltweit.
Wartung
Kompletter Wartungsservice für hohe Leistungsfähigkeit
Kostspielige Systemausfälle kann sich kein Unternehmen leisten. Kontinuierliche Wartungsarbeiten im laufenden Betrieb ohne Unterbrechung sind hier eine wirkungsvolle Maßnahme. Die Khan Group bietet Auftraggebern von der gezielten Schwachstellenanalyse bis zur maßgeschneiderten Ersatzteilversorgung reibungslosen Wartungsservice aus einer Hand.
Turnaround
Effizienter Turnaround für maximale Anlagenverfügbarkeit
Der Schlüssel zu Wachstum liegt auch in der optimalen Verbindung von Arbeitssicherheit und Produktqualität. Bei aufwändigen Wartungs-, Service-, und Optimierungsmaßnahmen sind darum absolute Planungssicherheit bei Kosten und Terminen unverzichtbar. Die Khan Group leistet für ihre Kunden einen hocheffizienten Turnaround mit minimalen Stillstandszeiten.
Projekte
Umfassende Projektbetreung für Ihre Fokussierung
Damit sich Unternehmen auf ihre Kernkompetenzen konzentrieren können, sollten sie bei komplexer Anlagentechnik die Projektkoordination in zuverlässige Hände geben. Das erfahrene und hochqualifizierte Fachpersonal der Khan Group garantiert eine umfassende persönliche Projektbetreuung von der Planung bis zur Instandhaltung. Weltweit realisieren wir mit diesem Anspruch Großprojekte als Komplettleistung für Konzerne und Mittelständler.
Apparatemontage
Zuverlässige Apparatemontage für das große Ganze
Je höher die Komplexität, desto wichtiger das Know-how: Für die Apparatemontage bietet die Khan Group hochspezialisierte und erfahrene Teams, die dafür sorgen, dass aus der Summe der einzelnen Komponenten Großes wird. Von der individuellen Apparatelösung bis zur kompletten Baugruppe entstehen echte Qualitätsprodukte, die bereit sind für Höchstleistungen.
Blechverarbeitung
Hochmoderne Blechverarbeitung für höchste Präzision
Auch in der zeitgemäßen Blechverarbeitung zählt der ganzheitliche Blick. Die Khan Group steht ihren Partnern darum schon in der Planungs- und Entwicklungsphase beratungsstark zur Seite. Die optimale Umsetzung erfolgt in unserem hochmodernen Maschinenpark, der Kunden gleichwertige Qualität, zuverlässige Prozesssicherheit und höchste Kosteneffizienz bis zum fertigen High-End-Produkt gewährleistet.
Pumpen- und Armaturenservice
Absolute Fokussierung für einen zielführenden Service
Bestmögliche Kundenorientierung fußt auf Kompetenz, Schnelligkeit und Flexibilität. Wie in allen Geschäftsbereichen profitieren Partner der Khan Group im Pumpen- und Armaturenservice von uneingeschränkter Fokussierung auf ihre Ziele und ihr Qualitätsbewusstsein. Bei Planung, Instandsetzung und Wartung genauso wie bei der bedarfsgerechten Fertigung und Installation zum richtigen Zeitpunkt.

Für eine saubere Zukunft

Yetkinlikler

Güçlü kuruluşların güçlü ortaklara ihtiyaçları bulunmaktadır. Khan Group kuruluşu tüm endüstriyel tesis yapımı alanlarında, yüksek beklentili görevler için sizin yetkin muhatabınız konumundadır. Tanınmış kurumlar tarafından sertifikasyon ve denetim uygulamalarına tabi tutulmuş bir kuruluş olarak müşterilerimize, en yüksek seviyede verimlilik, kalite ve iş güvenliğini temin etmekteyiz.

IMAGENAME

Uzmanlar

Khan Group kuruluşu tarafından tüm alanlarında olmak üzere, sadece yüksek nitelikli uzman personel istihdam edilmektedir. Kalite oryantasyonlu çalışan insanlar. Bizler daima motivasyonlu ve konusunda uzman çalışanlar aramaktayız. Bizim ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız, burada sunulan iş başvurusu formu yardımı ile bize başvurunuz. Bizim aradıklarımız: Pompa montörleri, boru montörleri, çelik yapı montörleri, plastik montörleri, ön ayar ustaları ve kaynakçılar

İş başvurusu Sizin talebiniz Portföy Eudim GTC

Referanslar

Seçkin müşteriler

KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group

Hakkımızda bazı ilgi çekici özellikler

0
Projeler
0
Kahve
0
Mutlu Müşteriler
0
Kilometrelerce boru

Konumlar

Avrupa evimiz ve bütün Dünya görev alanımız.

İrtibat ve künye

Çekinmeyiniz, sizin muhteşem projenizden dolayı şimdiden sevinçliyiz.

Fehler: Überprüfen Sie Ihre Eingaben!
Künye
Khan Montagen

Südkamp 7
48465 Schüttorf / Samern
Germany

Telefon +49 [0] 59 23 / 99 34 - 0
Telefaks +49 [0] 59 23 / 99 34 - 24

info@khan-montagen.de

General terms and conditions